Trionet.cz

Telefon: +420 315 621 505


Služby v oblasti Internetu

Našim cílem je nabízet profesionální služby za rozumné ceny dostupné pro širokou škálu zákazníků. V nabídce služeb spolehlivě najdete službu určenou Vašim požadavkům, případně Vám nabídneme službu šitou přímo na míru. V případě speciálního požadavku zpracujeme návrh a nabídneme adekvátní řešení.

Snahou naší společnosti je nabídnou zákazníkům nejnovější produkty a technologie v IT oboru a zajistit tak zájemcům komplexní službu a servis. Jsme průkopníky výstavby nejmodernějších technologií FTTH, kterou rozšiřujeme jak v bytových komplexech, tak i na periferiích a vesnicích. Současně nabízíme spolupráci providerům, kteří se chtějí prosadit na trhu IT a mají zájem využívat moderní technologie.


Lokality.

Většina aktivit naší společnosti se odehrává v oblasti středních a severních Čech. Drtivou vetšinu služeb jsme schopni poskytnout na celém území ČR. Níže je uved grafický přehled s potencionálními lokalitami, kde lze služby nabídnout.

back to menu

Další služby.

Vedle hlavní činnosti naší společnosti (telekomunikační služby) se naše společnost zabývá také servisem a dodávkou HW a SW. Spolupracujeme s několika významnými dodavateli renomovyných značek HW a SW, které nabízíme našim zákazníkům. Také provádíme pravidlené servisy u firem, které vyžadují vysokou spolehlivost zakoupeného HW a SW.

back to menu


© 1998-2015. Trioptimum s.r.o. All rights reserved.

Partneři: www.nix.cz | www.proceranetworks.com www.ispalliance.cz